RSS

„Microsoft“ pristatė bandomąją „Internet Explorer 9“ versiją

 • 1 komentaras1 Comment Komentarai
  Parašyta: 2010 03 17

  ie9

  Interneto dizainerių ir kūrėjų konferencijoje MIX10 „Microsoft“ pristatė ankstyvą interneto naršyklės „Internet Explorer 9“ versiją, kuri leis programuotojams iš anksto įvertinti pasikeitimus, susijusius su naršyklės galimybėmis, veikimu ir standartų palaikymu, teigiama bendrovės pranešime.

  Pasak „Internet Explorer“ naršyklės projekto vadovo Deano Hachamovitch, pristačiusio bandomąją versiją programuotojams, naujovės leis kūrėjams naudoti tuos pačius programinius kodus ir kurti funkcionalias programas internetui, kurios visiškai išnaudos šiuolaikinio asmeninio kompiuterio ir operacinės sistemos technines galimybes.

  „Microsoft“ pranešė konferencijoje pademonstravusi naują „JavaScript“ variklį, kuris žymiai efektyviau išnaudos šiandieninių vaizdo plokščių procesorių branduolius interneto puslapių atvaizdavimui.

  „Naršyklė „Internet Explorer 9“ yra pirmoji, kuri leis programuotojams ir vartotojams visiškai išnaudoti šiandieninių kompiuterių techniką ir operacinės sistemos „Windows“ galimybes“, – bendrovės pranešime cituojamas D. Hachamovitch.

  Pasibaigus MIX10 konferencijai, programuotojai galės stebėti „Microsoft“ naršyklės kūrimo procesą ir pateikti savo pastabas apie „Internet Explorer 9“ tobulinimą. Visi interneto programų kūrėjai gali parsisiųsti testavimams skirtą „Internet Explorer 9“ versiją iš šio tinklalapio, teigiama pranešime.

  Taip pat pranešama, kad „Microsoft“ MIX10 konferencijos metu detalizavo išplėstą palaikymą tinklalapių kūrimo kalbos standarto HTML5 specifikacijoms: CSS3, SVG, XHTML „ardymui“, vaizdo ir garso žymoms (tags), naudojančioms standartinius (H.264/MPEG4 ir MP3/ACC) kodekus ir kt.

  Didelis „Microsoft“ dėmesys HTML5 standartui ir išplėstas jo palaikymas rodo, kad tai bus svarbiausias akcentas tolimesniame „Internet Explorer 9“ naršyklės kūrime. Pasak kompanijos atstovų, naršyklių kūrėjams pagerinus standartų palaikymą, programuotojams bus paprasčiau kurti tinklalapius skirtingoms naršyklėms, o vartotojams interneto puslapiai visada atrodys vienodai, nesvarbu kokią naršyklę jie naudoja. Todėl visiems interneto projektų kūrėjams rekomenduojama savo projektuose išbandyti ankstyvą „Internet Explorer 9“ versiją, jau palaikančią HTML5 standartą, sakoma pranešime.

  Šaltinis: balsas.lt

1 Comment

 1. #1
  omega replica
  March 25th, 2015 at 8:02

  Itunes playing cards can be a common surprise right this moment, We are often acquiring itunes playing cards while advantages in the office, pertaining to submitting online surveys, perhaps our grandmother presented us a new itunes minute card pertaining to our bday.

  Rašyti atsakymąRašyti atsakymą

Rašyti komentarą

August 2022
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archyvas

Video reportažas

 • Apklausa

  • Ar reikia šiam tinklapiui forumo?

   Rodyti rezultatus