RSS

Nauja naršylės „Bolt” versija

 • 1 komentaras1 Comment Komentarai
  Parašyta: 2009 04 05

  bolt

  Programos „Bolt” kūrėja, kompanija „Bitstream” parodoje „CTIA Wireless 2009″ pristatė šios naršyklės naujausią versiją – „Bolt Beta 2″. Taigi tai vis dar nėra galutinė versija, bet tai suprantama, nes kūrėjai teigia, jog susilaukė labai didelio atsako iš testuotojų, „Beta 1″ testavimo fazėje. Naujojoje versijoje didelė dalis patobulinimų ir pataisymų atsirado būtent šių žmonių dėka, kurie noriai prisidėjo prie projekto.

  Kaip didžiausius patobulinimus „Bitstream” įvardija šiuos: padidėjusi puslapių su daug grafinių elementų perstūmimo ekrane sparta, pagerintas programos valdymas „BlackBerry” kompanijos produktuose, 3XL (ypač didelio) vaizdo pritraukimo režimas, 33% efektyvesnis už senąjį 2XL. Taip pat pagerintas valdymas prietaisuose su lietimui jauriais ekranais, pagerintas suderinamumas su „BlackBerry Storm” prietaiso galimybėmis. Įdiegta automatinė Wi-Fi tinklų paieška leis prietaisui automatiškai prisijunti prie interneto iškart patekus į bevielio ryšio stotelės aprėpties zoną.

  Dar vienas labai lauktas patobulinimas – lokali puslapių peržiūra. Pasinaudojus šia galimybe, Jūs tiesiog galėsite atsisiųsti norimus puslapius į savo telefoną, juos išsaugoti, organizuoti ir peržiūrėti bet kur ir bet kada, net neturėdami interneto ryšio prieigos. Taip pat didelis dėmesys buvo skirtas mpeg4 vaizdo įrašų atvaizdavimo kokybės gerinimui, bei puslapių, su daugybe grafinių elementų apdorojimui, nes būtent dėl to skundėsi dauguma „Beta 1″ testuotojų.

  Taigi belieka laukti ir tikėtis, kad toks nuolatinis „Bistream” ir vartotojų dialogas nenutils ir galutinė versija bus tikrai vertas dėmesio produktas. Jei „Bolt” naršyklei visų patobulinimų dėka pavyks sparta pasivyti ar net pralenkti savo pagrindinį konkurentą – „Opera Mini” naršyklę, turėtų užvirti arši kova dėl sparčiausios mobilios naršyklės titulo.

  Beje, visi norintys prisidėti prie „Bolt” tobulinimo ir testavimo gali registruotis testuotojais programos tinklapyje: http://boltbrowser.com/

  Šaltinis: mobili.lt

1 Comment

 1. #1
  swiss rolex replica
  March 9th, 2015 at 9:53

  This is why women are not able to are living using one particular handbag merely while

  Rašyti atsakymąRašyti atsakymą

Rašyti komentarą

September 2020
M T W T F S S
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Archyvas

Video reportažas

 • Apklausa

  • Ar reikia šiam tinklapiui forumo?

   Rodyti rezultatus