RSS

Pristatyti naujausi elegantiški LS ir FS serijos „Lumix“ fotoaparatai

 • Komentarų nėra Komentarai
  Parašyta: 2009 01 19

  „Panasonic“ pristatė „Lumix“ fotoaparatų FS ir LS serijų naujienas: DMC-FS15, DMC-FS6, DMC-FS7 ir DMC-LS85 fotoaparatus. FS serijos, susijusios su pasaulyje pripažinta FX serija, fotoaparatai išsiskiria aukšto lygio korpusais ir paprastu funkcijų valdymu. LS serijos fotoaparatai yra prieinamos kainos, visų šeimos narių mėgstami ypač funcionalūs fotoaparatai.

  „Panasonic“ sukūrė 12,1 mln. vaizdo taškų fotoaparatą DMC-FS15 su 29 mm plataus regėjimo kampo 5x optiniu būdu priartinančiu Leica DC objektyvu (35 mm juostinio fotoaparato atitikmuo: 29–145 mm) bei 10,1 mln. vaizdo taškų DMC-FS7 ir 8,1 mln. vaizdo taškų DMC-FS6 fotoaparatus, turinčius ryškų F2,8 Leica DC objektyvą su optiniu 4x priartinimu (35 mm juostinio fotoaparato atitikmuo: 33–132 mm).

  Taip pat buvo pristatytas 8,1 mln. vaizdo taškų fotoaparatas DMC-LS85, maitinamas AA tipo baterijomis, kurį paprasta naudoti dėl iA (intelektualiojo auto) režimo. Kitaip nei įprasti AA tipo baterijomis maitinami fotoaparatai, DMC-LS85 turi galingą aukštos kokybės 4x optiniu būdu priartinantį ir ryškų F2.8 LUMIX DC VARIO objektyvą (35 mm juostinio fotoaparato atitikmuo: 33–132 mm).

  FS7, FS6, FS15 ir LS85 fotoaparatų iA (intelektualųjį automatinį) režimą sudaro keturios pagrindinės funkcijos: Mega O.I.S., intelektualusis ISO valdymas, intelektualusis scenų parinkimo valdiklis ir veido atpažinimas. Mega O.I.S. susilpnina rankų drebėjimo poveikį, o intelektualusis ISO valdymas apsaugo nuo vaizdo susiliejimo. Intelektualusis scenų parinkimo valdiklis nustato tinkamą scenos režimą automatiškai, jį parinkdamas iš dažniausiai naudojamų scenų režimų, tokių kaip portretas, peizažas, makrofotografavimas, naktinis portretas ir naktinis peizažas. Be to, FS7, FS6, FS15 ir LS85 fotoaparatai nuolat kontroliuoja šviesos šaltinį ir automatiškai suaktyvina foninio apšvietimo kompensavimo funkciją, jei nustatoma, kad šviesos šaltinis yra už objekto. Taip pat padidintas veido atpažinimo funkcijos tikslumas, todėl galima nuolat reguliuoti AF/AE, net jei veidas juda ar pasisuka šonu. Ir ne tik tai. Skaitmeniniu būdu galima panaikinti nepageidaujamą raudonų akių efektą, kuris atsiranda naudojant blykstę. Fotoaparato viršuje naujai įtaisytu atskiru iA mygtuku galima tiesiogiai įjungti iA režimą. Įjungus iA režimą, visos funkcijos nustatomos automatiškai, taigi galite fotografuoti negalvodami apie nustatymų sureguliavimą kiekvieną kartą pasikeitus sąlygoms. Bet kurioje situacijoje glite mėgautis paprastu, netrikdomu fotografavimu ir užfiksuotais aiškiais, gražiais vaizdais.

  Didelio našumo vaizdo procesorius LSI the Venus Engine IV, į kurį įdiegta signalų apdorojimo sistema, užtikrina aukštos kokybės nuotraukas. Taip pat dėl jo fotoaparatas reaguoja labai greitai.

  FS7 ir FS15 turi 2,7 colio LCD ekraną, o FS6 ir LS85  kompaktiškesni: jų LCD ekranas – 2,5 colio. Visi modeliai turi 230 000 vaizdo taškų skiriamąją gebą ir intelektualiąją LCD funkciją, kuri atpažįsta apšvietimo sąlygas ir kontroliuoja LCD ekrano ryškumo lygį, todėl bet kurioje situacijoje nustatomas tinkamiausias vaizdo ryškumas. Dėl įvairių kitų FS ir LS serijos patobulinimų fotografuoti dar smagiau.

  LS85 fotoaparatu užfiksuotus vaizdus galima suderinti su nuotaiką atitinkančia muzika ir garsais, taigi nuotraukas galima peržiūrėti ir kitiems parodyti įspūdį sustiprinant muzikiniu fonu per priderintą garsiakalbį. Taip pat galima įrašyti filmuotą medžiagą su garsu naudojant mikrofoną.

  Padengti metalu, ploni, blizgūs FS7, FS6 ir FS15 fotoaparatų korpusai, paprastas valdymas bei didelis našumas teikia daug džiaugsmo fotografuojant kasdien, ypač pradedantiesiems. Galimas sidabrinis, juodas, mėlynas, rožinis arba žalias DMC-FS7 fotoaparato korpusas; DMC-FS6 fotoaparatų korpusai – sidabriniai, juodi, raudoni, mėlyni ir rožiniai, o DMC-FS15 gali būti sidabrinės, juodos ir mėlynos spalvos.

  DCM-LS85 – metalu padengtas, kompaktiškas, labai patogus laikyti fotoaparatas gali būti sidabrinės, juodos ir rožinės spalvos (galimybė pasirinkti modelius ir spalvas priklauso nuo pardavimo vietos..

  Šaltinis: elektronika.lt

Rašyti komentarą

May 2019
M T W T F S S
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archyvas

Video reportažas

 • Apklausa

  • Ar reikia šiam tinklapiui forumo?

   Rodyti rezultatus