RSS

Automobilio valdymas iPhone pagalba

 • 1 komentaras1 Comment Komentarai
  Parašyta: 2009 04 04

  iphoneauto

  Balandžio 1-ąją dieną startavusioje mobiliųjų technologijų parodoje CTIA (Las Vegas, Nevada), 126 stende  galima aptikti labai įdomų projektą. Tai kompanijos UIEvolution sukurta koncepcija, apimanti specialų į automobilį montuojamą modulį ir specialią programą mobiliajam telefonui. Parodos metu programos demonstravimui buvo pasirinktas Apple iPhone telefonas.

  Kompanija sukūrė platformą, kurios pagalba automobilis su įmontuotu moduliu sujungiamas su telefonu, kuriame įdiegta  „myCar” programa. Įvykus sėkmingam susijungimui, mobiliojo telefono ekrane nesunkia atliksite tokias funkcijas, kaip nuotolinis automobilio variklio paleidimas/užgesinimas, durų užrakinimas/atrakinimas ar padangų slėgio tikrinimas.  Ir tai tik pradžia. Kita sistemos funkcija – interaktyvios informacijos pateikimas vairuotojui. Savo mobiliojo telefono ekrane, vairuodamas automobilį visada matysite kuro kainas artimiausiose degalinėse, oro prognozes dabartinėje automobilio būvimo vietoje, esamą automobilio poziciją, automobilio techninio aptarnavimo istoriją ir įdomių maršrutų gidus. Tokio interaktyvaus gido pagalba bus nepakeičiama atostogaujant su savo automobiliu, nors kažką panašaus jau anksčiau pasiūlė kompanija „Google„, savo programoje „Google Earth”, bet kita vertus tai tėra tik viena iš daugybės „myCar funkcijų.

  Taip pat teigiama jog sistemos pagalba galima stebėti bendrą automobilio būklę, esant reikalui skaityti automobilio aptarnavimo žinyno elektroninę versija ar esant gedimui rezervuoti apžiūros laiką artimiausiame autoservise. „UIEvolutions sukurtos sistemos pagalba leidžia automobilio vairuotojui, bei keleiviams gauti visą  reikiamą informaciją apie automobilį ir aplinkines vietoves, bei sekti techninio aptarnavimo istoriją. Mes skatiname automobilių gamintojus taip pateikti reikalingiausią informaciją savo klientams ir sustiprinti gamintojų, pirkėjų ir pardavėjų tarpusavio ryšius naujais, dar niekada nebandytais būdais.” – sakė kompanijos „UIEvolutions” Vadovas Chris Ruff.

  Taigi naujosios technologijos mums suteikia galimybę glaudžiau bendrauti su savo automobiliais. Žinoma kolkas jie dar nekalbės su mumis ir paskambinus neatvažiuos, kaip filme „Knight Rider”, mūsų pasiimti naktį iš baro, bet pripažinkime, kad jau ir nuolatinis automobilio būklės stebėjimas, pozicijos sekimas ir funkcijų valdymas neribotu atstumu – tikrai gera pradžia!

  Šaltinis: mobili.lt

1 Comment

 1. #1
  Eugenijus
  February 25th, 2011 at 22:13

  Idomu ar yra zmoniu kurie dabar isnaudoja bent puse telefonu galimybiu

  Rašyti atsakymąRašyti atsakymą

Rašyti komentarą

January 2020
M T W T F S S
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archyvas

Video reportažas

 • Apklausa

  • Ar reikia šiam tinklapiui forumo?

   Rodyti rezultatus