RSS

Rudenį pasirodys naujas samsung telefonas “Innov8”

 • Komentarų nėra Komentarai
  Parašyta: 2008 08 15

  Vakar kompanija „Samsung Electronics Ltd.“, viena iš pirmaujančių mobiliųjų telefonų gamintojų pasaulyje, pristatė naują itin aukštos kokybės foto kameros mobilųjį telefoną, „Samsung INNOV8“, kuris pasaulinę rinką šturmuos šių metų rugpjūčio mėnesį.

  „Samsung INNOV8“ (modelio pavadinimas: „Samsung: i8510) perkelia mobiliąją fotografiją ir pramogas į naują lygmenį. Įrenginys pasižymi itin aukštos, 8 milijonų taškų, raiškos kamera su dviguba „LED“ blykste ir naujausiomis nuotraukų užfiksavimo technologijomis. Galima pasirinkti, jog telefonas užfiksuotų nuotrauką  nusišypsojus, „Smile Shot“ funkcija, arba mirktelėjus – „Blink Shot“. Tiems, kas daug dirba biure, pravers „Smart Reader“ funkcija, kuri leidžia kemerą panaudoti, kaip teksto dokumentų ar vizitinių kortelių skaitytuvą.

  Vaizdo stabilizatorius leidžia dar patogiau fotografuoti ir filmuoti. Telefonu galima užfiksuoti „VGA“ raiškos vaizdo įrašus 30 kadrų per sekunde sparta arba „QVGA“ raiškos sulėtintus vaizdo įrašus 120 kadrų per sekunde greičiu.

  Naujasis gaminys tiesiog sutvertas pramogoms – telefonas turi 3,5 mm standartinių ausinių jungtį, atkuria MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA (kartu su DRM) ir RealAudio garso standartus. Viena iš įdomiausių funkcijų – „DNSe 2.0“ (Digital Natural Sound engine), kuri užtikrina ypač tikrovišką ir kokybišką erdvinio garso atkūrimą per stereofoninius garsiakalbius.

  Kelionėse ar nuobodžią akimirką telefonas puikiai atstos vaizdo grotuvą, kadangi prietaisas atkuria Divx formato filmus. Telefonas taip pat palaiko ir H.263, H.264, WMV ir MP4 vaizdo standartus, o jau minėtoji „DNSe 2.0“ technologija pagerina žiūrimų filmų garso kokybę.

  Žaidimų fanai taip pat neliks už borto, „Samsung INNOV8“ parduodamas kartu su „FIFA 08“ („EA Games“) ir „Asphalt“ („Gameloft“) mobiliaisiais žaidimais. Be to „INNOV8“ buvo pasirinktas, kaip oficialus „World Cyber Games 2008“ festivalio telefonas.

  „Samsung INNOV8“ naudoja „Symbian OS v9.3“ („S60 3rd Edition Feature Pack 2“) operacinę sistemą, tai atnaujinta programinė įranga, leisianti naudoti daugumą „Symbian“ sistemai skirtų programų. Interneto naršymas šiuo telefonu itin patogus ir tikroviškas, kadangi, kaip ir dalis ankstesnių „Samsung“ prietaisų, telefonas turi optinį jutiklį, įtaisyta krypčių mygtuko pade. Jis leidžia piršto pagalba stumdyti virtualią interneto naršyklės pelę, panašiai, kaip ir kompiuterio ekrane.

  Filmams ir muzikai telefone apstu atminties, kadangi jis parduodamas su 8 arba 16 GB vidine „Flash“ atmintine ir galimybe atmintį praplėsti dar ir 16GB „MicroSDHC“ atminties kortele.

  Spartų ir lengvą duomenų perdavimą užtikrins „HSDPA“ ir „EDGE/GPRS“ duomenų perdavimo standartai. Duomenis tarp kompiuterio ir telefono be vargo galima perkelti „Bluetooth 2.0“, „USB 2.0“ pagalba. Telefonas taip pat palaiko bevielį „Wi-Fi“ tinklą.

  Filmus ir nuotraukas galima peržiūrėti 2,8 colių 16 milijonų spalvų „QVGA“ raiškos ekrane. Telefone įtaisytas akselerometras, kuris automatiškai perorientuoja vaizdą gulsčiai telefoną pasukus į šoną.

Rašyti komentarą

September 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Archyvas

Video reportažas

 • Apklausa

  • Ar reikia šiam tinklapiui forumo?

   Rodyti rezultatus