RSS

„Adobe“: mes įdiegsime „Flash“ į iPhone

 • Komentarų nėra Komentarai
  Parašyta: 2009 02 02

  adobe_flash_iphoneTurbūt niekas neprieštaraus, kad vienas iš didžiausių „Apple“ iPhone 3G trūkumų yra „Flash“ technologijos nepalaikymas. Tačiau tie, kurie jau ilgai laukia šios technologijos įdiegimo į „Apple“ išmaniuosius telefonus, dar neturėtų pasiduoti. Nes „Adobe“ kompanija vis dar stengiasi įgyvendinti šį projektą. Tai patvirtina daug žadantys žodžiai, kuriuos per neseniai vykusį interviu „Bloomberg“ televizijoje pasakė „Adobe“ kompanijos vadovas Shantanu Narayen.

  Jis savo kalboje pabrėžė: „Tai sunkus techninis iššūkis, tačiau dėl šios priežasties „Apple“ ir „Adobe“ šiuo metu bendradarbiauja. Kamuolys yra mūsų aikštelės pusėje. Mes turime atlikti pareigą ir pristatyti šią technologiją.“

  Taigi tokie Shantanu Narayen žodžiai nuteikia optimistiškai. Tačiau „Flash“ technologija pagaliau turi būtį iPhone telefone, nes ji yra įdiegta 98% asmeninių kompiuterių visame pasaulyje bei 800 milijonų mobiliųjų telefonų.

  Nors iki šiol „Apple“ dėl neaiškių priežasčių griežtai atsisakydavo šios idėjos, kai ji būdavo pasiūloma, dabar „Apple“ politika pasikeitė. Ir nepaisant to, kad prieš metus teigė, jog „Flash“ iPhone telefonuose paprasčiausiai stabdytų visą sistemą ir kad iPhone nepajėgus ją naudoti internete, šiuo metu „Apple“ ketina įdėti pastangų į projekto įgyvendinimą. Taigi reikia tikėtis, jog greitu metu bus paskelbta gerų žinių iš „Adobe“ ir vartotojai, pagaliau galės džiaugtis tikrai pilnavertišku naršymu internete su iPhone 3G išmaniuoju telefonu.

  Šaltinis: mobili.lt

Rašyti komentarą

January 2020
M T W T F S S
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archyvas

Video reportažas

 • Apklausa

  • Ar reikia šiam tinklapiui forumo?

   Rodyti rezultatus