RSS

Baltijos šalyse pristatomas daugialypės terpės mobilusis telefonas LG ARENA

 • 1 komentaras1 Comment Komentarai
  Parašyta: 2009 04 30

  lg_arena_km900Nuostabus garsas, ryškus ekranas, daugiau atminties ir trimatė vartotojo sąsaja leidžia mėgautis neprilystamais daugialypės terpės įspūdžiais

  Vilnius, balandžio 30 d. –  Pasaulinis mobiliųjų technologijų ir dizaino lyderis „LG Electronics“ (LG) Baltijos šalių rinkai pristato naująjį daugialypės terpės telefoną LG ARENA (LG-KM900). Tai vienas pagrindinių LG telefonų modelių 2009 metais, leidžiantis mėgautis puikia garso ir vaizdo kokybe, pasižymintis išskirtinėmis daugialypės terpės funkcijomis bei intuityvia trimate S klasės vartotojo sąsaja.

  „Kai ARENĄ pirmą kartą pristatėme Mobile World Congress 2009 metu, sulaukėme didelio vartotojų susidomėjimo šio telefono modelio daugialypės terpės funkcijomis. Lankytojai įvertino tokias funkcijas, kaip pirmą kartą mobiliajame telefone panaudotas Dolby technologijas, WVGA ekraną, 5 megapikselių kamerą, 40 gigabaitų atmintinę ir ypač – intuityvią trimatę S klasės vartotojo sąsają, leidžiančią mėgautis įvairiomis telefono savybėmis“, – sakė dr. Skottas Ahnas, „LG Electronics Mobile Communications Company” vadovas.

  Nuo šių metų vasario, kai ARENA buvo pristatyta Ispanijoje vykusio Mobile World Congress 2009 metu, telefonas sulaukė ne tik didelio žiniasklaidos ir tinklaraščių susidomėjimo, bet ir milijono išankstinių užsakymų visame pasaulyje.

  Daugialypės terpės funkcijos: nuostabus garsas, neįtikėtinai ryškus ekranas ir dar daugiau atminties

  ARENA yra puikus telefonas klausytis garso įrašų, peržiūrėti ryškius vaizdo siužetus. Pirmą kartą pasaulyje panaudota „Dolby Mobile“ technologija leidžia mėgautis įstabiu garsu tiek klausantis muzikos, tiek žiūrint vaizdo medžiagą.

  3 colių WVGA ekranas pasižymi keturis kartus ryškesne raiška nei standartiniai QVGA ekranai. Tai leidžia vartotojams gėrėtis ypač aiškiu ir švariu vaizdu, žiūrint DVD kokybės DivX ar Xvid formato filmus.

  D1 įrenginiu įrašytas DVD raiškos vaizdas atrodo puikiai net jei peržiūrite jį per didelį televizoriaus ekraną. Telefone esantys ekvalaizeriai leidžia nustatyti garsą pagal individualius poreikius. Šimtus garso ir vaizdo įrašų telefone saugoti leidžia didelė iki 40 gigabaitų išplečiama atmintinė, kurią sudaro 8 gigabaitų vidinė atmintis ir galimybė išplėsti atmintį su mikroSD atminties kortele – iki 32GB. Galingos telefono baterijos užtenka 30 valandų nuolat klausytis MP3 įrašų, o budėjimo režime telefonas veikia 300 valandų.

  Nepamirštamus gyvenimo įspūdžius fiksuoti ypač smagu su 5 megapikselių kamera. Ja fotografuojant galima gauti aukštos kokybės nuotraukas, automatiniu ar rankiniu būdu fokusuoti vaizdą.

  Dėl 3G HDSPA 7.2 ir Wi-Fi galimybių vaizdo įrašais ir nuotraukomis galima paprastai dalintis interneto socialiniuose tinkluose. FM siųstuvas ir 3,5 mm audio lizdas ypač pravers norintiems klausytis muzikos automobilyje, namie ar kitoje vietoje, prijungus garsiakalbius ar ausines. Kitos pažangios telefono funkcijos – Google Mobile Service*, A-GPS, geogairės (geo-tagging).

  Trimatė S klasės vartotojo sąsaja: greitas, intuityvus ir smagus būdas džiaugtis daugialypės terpės gyvenimu

  Naujoji LG S klasės vartotojo sąsaja leidžia mėgautis nesuskaičiuojamomis daugialypės terpės funkcijomis. Ši sąsaja buvo sukurta siekiant panaudoti geriausias liečiamųjų ekranų savybes ir pašalinti nereikalingus meniu punktus, norint pasiekti reikiamą informaciją.

  Pagrindinė sąsajos dalis yra trimatis kubas, leidžiantis susikurti 4 atskirus ekranus. Ši funkcija leidžia vartotojams greičiau ir paprasčiau pasiekti norimas funkcijas tiesiog sukiojant kubą pirštu. Elastic Lists funkcija leidžia telefone esantį elementą tempti tarsi gumos juostelę, o tai dar palengvina naudojimąsi.

  Dėl galingo AMD procesoriaus trimatis meniu greitai reaguoja į ekrano prisilietimus, o tai ypač patogu naršant telefonu internete. Intuityvus trimatis meniu yra labai patogus ieškant kontaktų, daugialypės terpės bylų. Pavyzdžiui 3D meniu peržiūroje, meniu piktogramos yra išdėliotos lyg ant kino juostos, todėl vartotojai gali peržiūrėti meniu tiesiog pirštu perstumdami juostą.

  S klasės sąsaja telefoną daro ne tik funkcionalų, bet ir smagų naudoti. Spalvinga ARENOS grafika sukelia nuostabų dinamikos pojūtį. O pavyzdžiui, naudojantis Floating Image Gallery funkcija galima įvairiai sukioti telefoną, patogiai peržiūrėti ar ieškoti nuotraukų. ARENA naudotojai taip pat gali peržiūrėti tą pačią dieną nufotografuotas nuotraukas tiesiog slinkdami pirštą iš viršaus į apačią, o nufotografuotas kitomis dienomis – slinkdami pirštą iš kairės į dešinę.

  * Ar telefone veikia Google Mobile Service aplikacija, priklauso nuo paslaugų tiekėjo.

1 Comment

 1. #1
  rugile
  February 12th, 2010 at 18:38

  ZIAURIAI GERAS TELEFONAS =) =D

  Rašyti atsakymąRašyti atsakymą

Rašyti komentarą

October 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archyvas

Video reportažas

 • Apklausa

  • Ar reikia šiam tinklapiui forumo?

   Rodyti rezultatus