RSS

Išmanusis telefonas-kompiuteris?

 • Komentarų nėra Komentarai
  Parašyta: 2009 02 01

  microsoft_smart_cradle_01Vis labiau tobulėjant mobiliesiems telefonams, kilo idėjų panaudoti šiuos įrenginius kaip asmeninius kompiuterius, skirtus paprastoms užduotims atlikti. Daugiau nei prieš metus šią idėją ketino įgyvendinti, tačiau to padaryti nepavyko „Palm“ kompanijai. Tačiau naujasis „Microsoft“ kompanijos patentas byloja apie tai, jog mobiliojo telefono-kompiuterio idėją ketina plėtoti „Microsoft“ korporacija.

  „Microsoft“  naudodama minėtąjį patentą „Smart Interface System“, sukūrė prietaisą su įdiegtomis išorinio ekrano, tinklo plokštės, USB bei kitomis pagrindinėmis asmeninio kompiuterio išvestimis.

  „Forrester Research“ analitikas Charles Golvin apie šią idėją komentavo: „Ši idėja nėra neprotinga. Išmanieji telefonai turi pakankamai galios ir jūs galėtumėte jį naudoti kaip pirminį kompiuterį, tačiau kyla klausimas ar vartotojai norės jį naudoti.“

  Sparčiai tobulėjant į išmaniuosius telefonus diegiamiems procesoriams bei didėjant operatyvinės atminties kiekiui, dabartiniai telefonai turi galimybę atlikti panašias užduotis, kaip tai galėjo prieš keletą metų padaryti staliniai kompiuteriai. Be to, šiais laikais vartotojai naudoja telefonus beveik viskam – nuo naršymo internete iki internetinio bendravimo, elektroninio pašto, nuotraukų bei įvairių paslaugų. Tačiau išmanųjį telefoną naudoti kaip asmeninį kompiuterį atliekant paprastas užduotis trukdė galimybės prie jo pajungti išorinius prietaisus kaip monitorius, televizorius, klaviatūras ir kitus prietaisus nebuvimas. Šio projekto vadovai teigia, kad vartotojams naudojantiems kompiuterį tik internetui ir paprastoms užduotims atlikti šį koncepcija būtų priimtina.

  Tačiau kyla klausimas ar toks produktas yra pigesnis nei asmeninis kompiuteris. Nors išmanieji telefonai gali atrodyti pigesni nei asmeniniai kompiuteriai, bet reikia atsižvelgti į tai, kad norint turėti pilnai funkcionuojantį išmanųjį telefoną-kompiuterį jam prireiks ir papildomų priedų kaip monitorius, pelė, klaviatūra.

  Šaltinis: mobili.lt

Rašyti komentarą

January 2020
M T W T F S S
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archyvas

Video reportažas

 • Apklausa

  • Ar reikia šiam tinklapiui forumo?

   Rodyti rezultatus